11.8 C
Skopje

Ooops... Error 404

Sorry, but the page you are looking for doesn't exist.

Grubi në Programin 200: Në BDI ka mendime ndryshe e nuk ka përçarje

Në BDI nuk ka përçarje por vetëm mendime ndryshe dhe se si parti në gjithë këto 17 cikle zgjedhore ka pasur vetëm fitore e...

Grubi në Programin 200: Punojmë për datë ashtu siç punuam për anëtarësim në NATO

Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka thënë se bashkë me partnerët e koalicionit punojnë që vendi të merr datë dhe mos ketë ecje ndryshe por...

Grubi në Programin 200: Nuk do e lëmë vendin në mëshirë të forcave të errëta

Duke folur më tej në Programin 200 të Alsat, Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka theksuar se BDI nuk do të heq dorë nga anëtarësimi...

Grubi në Programin 200: Më 14 Dhjetor presim një sinjal pozitiv

Duke folur më tej mbi zhvillimet që po ndodhin mes dy vendeve, Grubi gjatë intervistës tha se do të ishte një arritje e madhe...

Grubi në Programin 200: Punojmë në tejkalimin e ngërçit me Bullgarinë

I ftuar në Programin 200 në Alsat, sonte ishte Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi i cili ka folur mbi kontestin me Bullgarinë e duke...

ANSH: Homazhe me përkulje e nderim për viktimat dhe tragjedinë e madhe të nëntorit

Sot në ora 15:00 do të duhej të mbahej prova gjenerale e trupës artistike të ansamblit përkoncertin premierë të 28 nëntorit që ishte paraparë...

ALI AHMETI : Kombi sot duhet, nderohet dhe bashkohet me vepra

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka uruar popullin shqiptar me rastin e ditës së flamurit. Ahmeti mes tjerash ka shkruar;109 vjetori i...

Ky është mesazhi i Grubit për 109 vjetorin e pavarësisë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi përmes një ostimi në faqen e tij zyrtare në facebook...

Stay Connected

0FansLike
3,044FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Grubi në Programin 200: Në BDI ka mendime ndryshe e nuk ka përçarje

Në BDI nuk ka përçarje por vetëm mendime ndryshe dhe se si parti në gjithë këto 17 cikle zgjedhore ka pasur vetëm fitore e...

Grubi në Programin 200: Punojmë për datë ashtu siç punuam për anëtarësim në NATO

Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka thënë se bashkë me partnerët e koalicionit punojnë që vendi të merr datë dhe mos ketë ecje ndryshe por...

Grubi në Programin 200: Nuk do e lëmë vendin në mëshirë të forcave të errëta

Duke folur më tej në Programin 200 të Alsat, Zëvendëskryeministri i parë Grubi ka theksuar se BDI nuk do të heq dorë nga anëtarësimi...

Grubi në Programin 200: Më 14 Dhjetor presim një sinjal pozitiv

Duke folur më tej mbi zhvillimet që po ndodhin mes dy vendeve, Grubi gjatë intervistës tha se do të ishte një arritje e madhe...

Grubi në Programin 200: Punojmë në tejkalimin e ngërçit me Bullgarinë

I ftuar në Programin 200 në Alsat, sonte ishte Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi i cili ka folur mbi kontestin me Bullgarinë e duke...