3.8 C
Skopje

admin

864 POSTS0 COMMENTS
https://raporter.mk

Merko pjesëmarrës në stërvitjen e pare ndërkombëtare “NATO-EADRCC”

Kryetari Ramis Merko mori pjesë në stërvitjen e parë ndërkombëtare "NATO-EADRCC" që filloi zyrtarisht sot dhe do të zhvillohet nga 20-24 shtator në territorin...

BDI prezanton përbetimin e dytë, Komuna digjitale, administratë efikase

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) sot ka prezantuar një nga pesë përbetimet e Programit zgjedhor, atë të Agjendës Digjitale, si një shtyllë shumë e...

Atentat ndaj Zoran Zaev, Shërbimet Sekrete të Greqisë ndërhyjnë në kohë

Shërbimet Sekrete të Greqisë kanë shmangur një atentat ndaj kryeministrit maqedonas, Zoran Zaev. Vetëm pak muaj pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Prespës nga Aleksis...

Më së shumti raste në Shkup, Tetovë, Kumanovë, Ohër dhe Strugë / COVID-19

Sipas statistikave të Ministrisë së Shëndetësisë, numri i rasteve të reja me coronavirus shënon ulje, por mbetet i lartë numri i vd ekjeve. Sipas autoriteteve,...

Anketa “Brima”: BDI e para me 7.2%, ASH e dyta me 6%

Barometri i Agjencisë “Brima” për qëndrimet politike të banorëve në RMV në prag të zgjedhjeve lokale në shtet është hulumtim në teren, i kryer...

Agim Bahtiri me pjesëtarë të Njësiteve Speciale të Policisë para nisjes së tyre për veri

Njësite Speciale të Policisë janë nisur drejt veriut për të zbatuar vendimin e Qeverisë për reciprocitet me targa ndaj Serbisë. Në një foto të pjesëtarët...

Nuk ka të vdekur nga Covid-19 në Tetovë, bie numri i rasteve

Asnjë i vdekur nga Covid 19 në Tetovë në 24 orët e fundit. Autoritetet e Spitalit thanë se situata është stabilizuar skajshëm dhe çdo ditë...

Messi nuk i jep dorën trajnerit pas zëvendësimit

Lionel Messi nuk e priti paska mirë vendimin e trajnerit Mauricio Pochettino për ta zëvendësuar atë në fitoren dramatike të Paris Saint-Germainit 2:1 kundër...

Stay Connected

0FansLike
2,999FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Bilalli pas humbjes në rrethin e parë, hedh akuza për blerje votash

Në emisionin Programi 200 në Alsat M ku të ftuar ishin Teuta Arifi dhe Bilall Kasami, u ashpërsua kandidati i Lëvizjes Besa duke i...

Teuta Arifi në “200: Jostabilitetin e tij politik dhe prapavijat Kasami i ka dëshmuar me kohë

Kandidatja e BDI-së për komunën  e Tetovës në debatin për fushatën zgjedhor në emisionin 200 ka theksuar se ka punuar fort me pushetin për...

Bilall Kasami shfaqet shumë i mllefosur, thekson se ua dëshiron të keqen tetovarëve

Sonte në Alsat M më saktësisht në Programin 200 ishin të pranishëm kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi dhe kryetari i L. BESA, Bilall Kasami. Kasami...

Menduh Thaçi: Koalicioni tregoi rezultat të mirë në këto zgjedhje, mbi 100 mijë vota kundër opozitës

Sonte në revistën debativ “Click Plus” në TV21, i ftuar është kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi. Ai thotë se koalicioni ka treguar rezultat të...

Kasami shuplakë qytetarëve: Çdo i dyti në Tetovë ndërton pa leje

Sonte në Alsat M në programin 200 ku të ftuar ishin Teuta Arifi dhe kandidati për kryetar të Tetovës Bilall Kasami, ky i fundit...