3.8 C
Skopje

admin

864 POSTS0 COMMENTS
https://raporter.mk

Mustafa: Deklarata e Taravarit për Ali Ahmetin, strategji e gabuar dhe tej çdo pragu të etikës politike

Arben Taravari deklaroi se Ali Ameti ka probleme shëndetësore! Nuk është hera e parë që ai merret me privatësinë e tjetrit. Për më tepër...

Anketa nga IHSPE: Në Tetovë e Gostivar kryeson BDI

Zgjedhjet e 31 tetorit do të jenë garë e fuqishme politike për subjektet politike shqiptare në komunën e Tetovës dhe Gostivarit. Në Tetovë në...

Kush është firma nga Gostivari që fitoi 2 milion euro nga Taravari? | DOKUMENTE

Duke filluar nga 25 tetor 2017 kur dhe mori pushtetin dhe deri me 07.09.2021, Arben Taravari nga buxheti i komunës së Gostivarit i ka...

Nëse fiton Kasami në Tetovë, dega e ASH-Tetovë shpartallohet!

Fitore për njërin dhe humbje për tjetrin .Në këtë lojë të përkryer dhe menduar gjatë, Aleanca do që përmes Bilall Kasamit, humbjen e vet...

GRUEVSKI po rikthehet, faleminderit Taravari!

Gruevski po rikthehet falë përkushtimit të madh të Taravarit. Karrigeja e Taravarit po përforcohet falë Mickoskit dhe marrëveshjes politike të cilat po bëhen kundër...

Edhe sot nuk dha dorëheqje Ziadin Sela për humbjen e madhe

Kryetari i Aleancës Zialdin Sela edhe sot nuk dha dorëheqje edhe pse në rrethin e parë të zgjedhjeve lokale me 17 Tetor morri vetëm...

Takim në shoqatën “Multikultura” për të biseduar rreth forumit të dialogut qytetar

Takim në shoqatën “Multikultura” për të biseduar rreth forumit të dialogut qytetar, projekt ky lidhur me nevojat, sfidat dhe pritshmëritë e qytetarëve në fushat...

Dhjetëra të helmuar në spitalin e Krujës, ndërpritet furnizimi me ujë nga rrjeti i ujësjellësit

Dhjetëra persona me simptoma helmimi janë paraqitur në spitalin e Krujës që prej mbrëmjes së djeshme. Qytetarë të grupmoshave të ndryshme kanë kërkuar trajtim...

Stay Connected

0FansLike
2,999FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Bilalli pas humbjes në rrethin e parë, hedh akuza për blerje votash

Në emisionin Programi 200 në Alsat M ku të ftuar ishin Teuta Arifi dhe Bilall Kasami, u ashpërsua kandidati i Lëvizjes Besa duke i...

Teuta Arifi në “200: Jostabilitetin e tij politik dhe prapavijat Kasami i ka dëshmuar me kohë

Kandidatja e BDI-së për komunën  e Tetovës në debatin për fushatën zgjedhor në emisionin 200 ka theksuar se ka punuar fort me pushetin për...

Bilall Kasami shfaqet shumë i mllefosur, thekson se ua dëshiron të keqen tetovarëve

Sonte në Alsat M më saktësisht në Programin 200 ishin të pranishëm kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi dhe kryetari i L. BESA, Bilall Kasami. Kasami...

Menduh Thaçi: Koalicioni tregoi rezultat të mirë në këto zgjedhje, mbi 100 mijë vota kundër opozitës

Sonte në revistën debativ “Click Plus” në TV21, i ftuar është kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi. Ai thotë se koalicioni ka treguar rezultat të...

Kasami shuplakë qytetarëve: Çdo i dyti në Tetovë ndërton pa leje

Sonte në Alsat M në programin 200 ku të ftuar ishin Teuta Arifi dhe kandidati për kryetar të Tetovës Bilall Kasami, ky i fundit...