2.8 C
Skopje

admin

1626 POSTS0 COMMENTS
https://raporter.mk

Shilegov: Qyteti Shkupit ka bërë përparim serioz

Në intervistën e mbrëmshme në lajmet e TV Telma, kryetari i Shkupit Petre Shilegov theksoi se kandidatët e tjerë edne nuk kanë u kanë...

Ganiu: Në 4 vite ndërtuam 13 kënde lodrash për fëmijë (Video)

Visar Ganiu është paraqitur para opinionit nëpërmjet një video-inçizimi duke shpalosur projektet të cilat janë bërë në të mirë të fëmijëve në Komunën e...

Ilir Hasani në krye të detyrës

"Kthehu në punë", kanë qenë fjalët e doktorit Ilir Hasani. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, doktori Ilir Hasani ka lajmëruar opinionin se është...

IQ “Gostivari që duam” dhe BDI-Dega Gostivar firmosin bashkëpunimin

Memorandumi i bashkëpunimit për Gostivarin që duam Inicativa qytetare Gostivari që dua, pas takimeve me përfaqësues të subjekteve të ndryshme politike, vendosi që të lidhë...

Kryetari i Likovës: Nikushtaku do të ketë ujë të pijshëm

Kryetari i Likovës ka shpërndarë një lajm nëpërmjet Facebookut për të gjithë banorët e Nikushtakut. Tani më do të ketë ujë të pijshëm por...

Këshilli i Sigurisë sot mban mbledhje, temë diskutimi personat nga Afganistani

Gjatë ditës së sotme (13.09.2021) me fillim prej orës 12:00 në Kabinetin e Presidentit të Shtetit, do të mbahet seanca e 13-të e Këshillit...

Reali i fortë për Celta-n, Benzema shënoi tre golësh

Real Madrid ka marrë një fitore që përkundër rëndësisë së pikëve, del të jetë e rëndësishme për mentalitetin e skuadrës. ‘Los Blancos’ kanë shënuar një...

Hulumtimet në spitalin e Tetovës kanë përfunduar thotë Teuta Arifi

Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi, kishte informacion se spitali i Tetovës kërkoi ndihmë nga disa institucione me situatën me spitalin modular para...

Stay Connected

0FansLike
3,119FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Kovaçevski dhe Petkov zotohen për bashkëpunimin mes dy vendeve

Kryeministri Dimitar Kovaçevski pas takimit me homologun e tij bullgar Kiril Petkov njoftoi se është arritur marrëveshje që Bullgaria mos të pengoj përdorimin e...

Kryetari Ganiu mirëpriti kryetarin e Tearcës, Nuhi Nezirin

Sot kisha nderin të jem nikoqir i kryetarit të Komunës së Tearcës, Nuhi Neziri. Vendosja e një bashkëpunimi të fuqishëm mes Çairit dhe Tearcës ishte...

Suat Shaqiri është emëruar drejtor organizativ në Klinikën univerzitare të pulmologjisë dhe alergologjisë

Kandidati për kryetar komune në Çashkë, Suat Shaqiri është emëruar drejtor organizativ në Klinikën univerzitare të pulmologjisë dhe alergologjisë dhe këtë për herë të...

Kryeministri Kovaçevski e priti në takim Kryeministrin bullgar, Kiril Petkov

Me ceremoni shtetërore para Qeverisë, Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski, e priti Kryeministrin e Republikës së Bullgarisë Kiril...

Grubi – Abdrakhmanov: Maqedonia e Veriut shembull i respektimit të komuniteteve

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive, z. Artan Grubi sot ka pritur në takim komisionarin e Lartë të...