9.8 C
Skopje

Çifti i cili ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Bullgari (FOTO)

Gazmend Ukalli 27 vjeçar nga Kërçova dhe Albina Beluli 23 vjeçare nga Tetova, të fejuar, humbën jetën në aksidentin tragjik që ndodhi në Bullgari mëngjesin e sotëm.

Gazmendi ishte i punësuar në kabinetin e kryetarit të Kërçovës që nga viti 2015-të.

Lajmin për vdekjen e Gazmendit dhe të fejuarës Albina, e kanë konfirmuar të afërmit dhe kryetari i Kërçovës, Fatmir Dehari. Gjithashtu edhe ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka shpërndarë një status në Facebook për të ngushëlluar familjarët e viktimave.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Përgjithmonë në zemrat tona miku jonë i madh (Foto)

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së dytë botërore, Senatori Bob Dole. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në Facebook...

AlternAtivA: Kuvendi Qendror i Alternativës vendosi që partia t’i bashkohet qeverisë

Sonte u mbajt mbledhja Kuvendit Qendror të Alternativës. Para fillimit të mbledhjes, kryetari Afrim Gashi edhe një herë i kujtoi 45 viktimat e tragjedisë...

Grubi: I paharruar përjetë kujtimi për bashkëqytetarët tanë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dha marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm për t'i dhënë lamtumirën e...

Ali Ahmeti: Bashkëqytetarët tanë i përcollëm me nderime të larta shtetërore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ishte sot i pranishëm në aeroportin e Shkupit për t'iu dhënë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve të...

Zanetti: Ai meriton gjithçka

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët. “Jam...