9.8 C
Skopje

Sela: Zejdi është gënjeshtar, nuk është femijë

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela  dha deklaratë për media para pak çastesh. Në pyetjen se si qëndron deklarata e Skender Rexhepit – Zejdit në të cilën u shpreh se informacion nuk kanë pasur se edhe Levica do të jetë pjesë e nënshkrimit për rrëzimin e Qeverisë, Sela u shpreh kështu:

“ Njeriu kur ka ndonjë hall mundohet të gjejë arsyetime të pabaza dhe gënjeshtra realisht. Kërkush nuk është fëmijë”, është shprehur Sela.

Njoftojmë se Skender Rexhepi – Zejdi u shpreh se në atë listë ku bën pjesë Levica ai nuk do ta japë nënshkrimin e tij për rrëzimin e Qeverisë. Gjithashtu tha se është i gënjyer sepse nuk është informuar që ata do të jenë pjesë e kësaj liste.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Përgjithmonë në zemrat tona miku jonë i madh (Foto)

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së dytë botërore, Senatori Bob Dole. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në Facebook...

AlternAtivA: Kuvendi Qendror i Alternativës vendosi që partia t’i bashkohet qeverisë

Sonte u mbajt mbledhja Kuvendit Qendror të Alternativës. Para fillimit të mbledhjes, kryetari Afrim Gashi edhe një herë i kujtoi 45 viktimat e tragjedisë...

Grubi: I paharruar përjetë kujtimi për bashkëqytetarët tanë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dha marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm për t'i dhënë lamtumirën e...

Ali Ahmeti: Bashkëqytetarët tanë i përcollëm me nderime të larta shtetërore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ishte sot i pranishëm në aeroportin e Shkupit për t'iu dhënë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve të...

Zanetti: Ai meriton gjithçka

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët. “Jam...