9.8 C
Skopje

Jovanvski: Fotografia e Arjanit Hoxhës dhe Afrim Gashit me Apasievin është billbordi i BDI-së në zgjedhjet e radhës

Gazetari i njohur për opinionin vendas, Borjan Jovanovski ka shkuar në faqen e tij në facebook “Fotografia e Arjanit Hoxhës dhe Afrim Gashit me Apasievin është billbordi i BDI-së në zgjedhjet e radhës”.

Fotografia e mbrëmshme ka bërë që të shkruajnë shumë gazetarë e analistë duke e faktorizuar edhe më tepër BDI-në dhe duke e vlerësuar dobët trekëndëshin ASH-AAA-BESA.

Fakti se partitë shqiptare u bënë bashkë me Apasievin dhe Mickosin për ta rrëzuar BDI-në nga Qeveria rezultoi të jetë lëvizje e dobët dhe shumë e gabuar. Aleanca, Alternativa dhe Besa dëshmuan se për karrige janë të gatshëm ti shesin edhe interesat e popullit shqiptar për interesa personale.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Përgjithmonë në zemrat tona miku jonë i madh (Foto)

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së dytë botërore, Senatori Bob Dole. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në Facebook...

AlternAtivA: Kuvendi Qendror i Alternativës vendosi që partia t’i bashkohet qeverisë

Sonte u mbajt mbledhja Kuvendit Qendror të Alternativës. Para fillimit të mbledhjes, kryetari Afrim Gashi edhe një herë i kujtoi 45 viktimat e tragjedisë...

Grubi: I paharruar përjetë kujtimi për bashkëqytetarët tanë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dha marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm për t'i dhënë lamtumirën e...

Ali Ahmeti: Bashkëqytetarët tanë i përcollëm me nderime të larta shtetërore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ishte sot i pranishëm në aeroportin e Shkupit për t'iu dhënë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve të...

Zanetti: Ai meriton gjithçka

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët. “Jam...