3.8 C
Skopje

E FORTË/ Eksperti: Basha bleu 54 mijë ndjekës të huaj në Facebook brenda një dite

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin Opinion, Gjeladini u shpreh se brenda një dite Bashës iu janë rritur ndjekësit duke iu arritur 54 mijë brenda një dite.

TIRANË– Specialist i komunikimit në rrjetet sociale, Blerim Gjeladini deklaroi mbrëmjen e djeshme se kanë kapur një anomali në rrjetin social ‘Facebook’ të kryedemokratit Lulzim Basha. I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin Opinion, ai u shpreh se brenda një dite Bashës iu janë rritur ndjekësit duke iu arritur 54 mijë brenda një dite.

Eshtë diçka që duhet të cekim për Bashën, kemi kapur një anomali në politikën shqiptare, pasi një politikani i janë arritur 54 mijë ndjekës brenda një dite që supozohet se janë blerë jashtë, sepse llogaritë e faqeve të Facebook...’- tha Gjeldaini.

TË FUNDIT

Zejdi: Nisma për rrëzimin e Qeverisë ishte aventurë e keqe politike

–Konsideroj se ishte aventurë e keqe politike gjithë ajo nismë për rrëzimin e Qeverisë, kështu e komentoi fillimisht deputeti i Alternativës sonte në ClickPlus...

Nënkryetar i Parlamentit? Zejdi në Click plus: Do të diskutohet brenda deputetëve tanë

Deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi-Zejd në ClickPlus në TV21 tha se Alternativa do të emërojë një nënkryetar të Kuvendit, por që sipas tij ende...

Zejd në Click plus: Në zgjedhje lokale VMRO-së ia pa hajrin vetëm Taravari

Deputeti i Alternativës Skender Rexhepi – Zejdi sonte në emisionin Click Plus në TV 21 tha se në Aleanca për Shqiptarët ia panë hajrin...

Sela thotë se Alternativa nuk ka të drejtë në pushtetin lokal

Pas gjithë asaj që ndodhi me ish-partnerin ë koalicionit të Alenacës, Alternativën, kryetari i ASH ka thënë se tanimë në pushtetin lokal dhe në...

Sela: Kemi rënje të votave, nëse ma kërkojnë dorëheqjen e pranoj

Ziadin Sela ka pranuar se kanë rënje të votave në këto zgjedhje lokale. “Ne si parti kemi rënje të votave dhe këtë nuk mund ta...