9.8 C
Skopje

Bekteshi: Komunën e Tetovës do ta fitojë Teuta Arifi

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi në emisionin ClickPlus është shprehur se në rrethin e dytë në Tetovë do të ngadhnjejë kandidatja e Bashkimit Demokratik për Integrim, Teuta Arifi kundrejt kreut të Lëvizjes BESA, Bilall Kasamit!

“Teuta Arifi do ti fitojë zgjedhjet në rrethin e dytë në Tetovë, marrë parasysh programin që ofron Bashkimi Demokratik për Integrim, eksperiencën që posedon Teuta Arifi e cila në vazhdimësi ka dëshmuar rezultate pozitive” është shprehur Bekteshi!

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Përgjithmonë në zemrat tona miku jonë i madh (Foto)

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së dytë botërore, Senatori Bob Dole. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në Facebook...

AlternAtivA: Kuvendi Qendror i Alternativës vendosi që partia t’i bashkohet qeverisë

Sonte u mbajt mbledhja Kuvendit Qendror të Alternativës. Para fillimit të mbledhjes, kryetari Afrim Gashi edhe një herë i kujtoi 45 viktimat e tragjedisë...

Grubi: I paharruar përjetë kujtimi për bashkëqytetarët tanë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dha marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm për t'i dhënë lamtumirën e...

Ali Ahmeti: Bashkëqytetarët tanë i përcollëm me nderime të larta shtetërore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ishte sot i pranishëm në aeroportin e Shkupit për t'iu dhënë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve të...

Zanetti: Ai meriton gjithçka

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët. “Jam...