4.8 C
Skopje

Bekim Sali: Mbrëmë bashkë me Danellën brohoritëm “Цело Скопје ВМРО-ски ГРАД„

Kandidati i Aleancës-Alternativës dhe VMRO-DPMNE-së për Çairin, Bekim Sali mbrëmë bashkë me Danella Arsovskën dhe gjithë VMRO-DPMNE para selisë së kësaj partie kanë festuar shkuarjen e Arsovskës në rreth të dytë për qytetin e Shkupit, shkruan tokasot.com

Gjatë kësaj feste tërë kohën simpatizuesit e VMRO-DPMNE-së kanë brohoritur “Цело Скопје ВМРО-ски ГРАД” kurse Bekim Sali dhe ekipi i tij i kanë shoqëruar.

Shqiptarët mbrëmë e dënuan koalicionin e mbrapsht dhe për interesa të ngushta personale të Arben Taravarit, Ziadin Selës, Aflrim Gashit me Hristijan Mickoskin, duke lënë Selën e Gashin pa asnjë komunë.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Përgjithmonë në zemrat tona miku jonë i madh (Foto)

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së dytë botërore, Senatori Bob Dole. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në Facebook...

AlternAtivA: Kuvendi Qendror i Alternativës vendosi që partia t’i bashkohet qeverisë

Sonte u mbajt mbledhja Kuvendit Qendror të Alternativës. Para fillimit të mbledhjes, kryetari Afrim Gashi edhe një herë i kujtoi 45 viktimat e tragjedisë...

Grubi: I paharruar përjetë kujtimi për bashkëqytetarët tanë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dha marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm për t'i dhënë lamtumirën e...

Ali Ahmeti: Bashkëqytetarët tanë i përcollëm me nderime të larta shtetërore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ishte sot i pranishëm në aeroportin e Shkupit për t'iu dhënë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve të...

Zanetti: Ai meriton gjithçka

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët. “Jam...