3.8 C
Skopje

Artan Grubi: Gostivari është i superligës së Ali Ahmetit

Gostivari gangsta sonte. Ju vertet jeni bandita ma të mirë në këtë dynja. Kriminela, bandita, shuplaka, kërmilla bretkoca, e kanë bo hallakam vëllezër e motra. Kështu e nisi fjalimin e tij zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi në tubimin përmbyllës të Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar ku u prezantua kandidati për kryetar, z. Nevzat Bejta dhe lista e këshilltarëve.Advertisements“Sun rin me neve se është i paftë, sepse është i lodhtë, sepse e ka fut Gostivarin në ligë te dytë, Gostivari është i superligës së Ali Ahmetit. Ishte mundu me fotografi, shifeni sonte vëllezër e motra siç është këtu. E kam një lajm ta jap gjysmën e atyre që ishin mbrëmë që votojnë 3-shin me 17-tën se grupi jonë është më i fortë dhe se le ta sjell kënd ta don sepse Nevzat Bejta është kryetar i ri”, theksoi Grubi. https://www.facebook.com/aktuale.mk/videos/404049731250533/Advertisements

TË FUNDIT

Zejdi: Nisma për rrëzimin e Qeverisë ishte aventurë e keqe politike

–Konsideroj se ishte aventurë e keqe politike gjithë ajo nismë për rrëzimin e Qeverisë, kështu e komentoi fillimisht deputeti i Alternativës sonte në ClickPlus...

Nënkryetar i Parlamentit? Zejdi në Click plus: Do të diskutohet brenda deputetëve tanë

Deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi-Zejd në ClickPlus në TV21 tha se Alternativa do të emërojë një nënkryetar të Kuvendit, por që sipas tij ende...

Zejd në Click plus: Në zgjedhje lokale VMRO-së ia pa hajrin vetëm Taravari

Deputeti i Alternativës Skender Rexhepi – Zejdi sonte në emisionin Click Plus në TV 21 tha se në Aleanca për Shqiptarët ia panë hajrin...

Sela thotë se Alternativa nuk ka të drejtë në pushtetin lokal

Pas gjithë asaj që ndodhi me ish-partnerin ë koalicionit të Alenacës, Alternativën, kryetari i ASH ka thënë se tanimë në pushtetin lokal dhe në...

Sela: Kemi rënje të votave, nëse ma kërkojnë dorëheqjen e pranoj

Ziadin Sela ka pranuar se kanë rënje të votave në këto zgjedhje lokale. “Ne si parti kemi rënje të votave dhe këtë nuk mund ta...