3.8 C
Skopje

Vajza e Monica Bellucci-t shkëlqeu në sfilatën e Dior

Deva prej një viti fytyra e markës së famshme Dolce&Gabbana.

Deva Kassel, vajza e Monica Bellucci dhe Vincent Cassel, tërhoqi vëmëndjen në sfilatën e Dior në Javën e Modës në Paris. Askush nuk mund t’i hiqte sytë nga pamja e saj e thjeshtë por magjepsëse.

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel kishin dy vajza gjatë martesës së tyre, Deva më e madhja, e cila është shumë e suksesshme në botën e modelingut dhe Leoni më e vogël, e cila tani është 13 vjeçe.

Deva, tashmë është fytyra e markës së famshme Dolce &Gabbana, si nëna e saj në një kohë, zbukuroi kopertinat e revistës franceze “Elle”, dhe u fotografua në kopertinën e “Vogue” italia së bashku me nënën e saj Monica.

Në të kaluarën, kritikët shpesh e kanë kundërshtuar  bukurinë e saj, duke thënë se ajo nuk e trashëgoi atë nga nëna e saj.

TË FUNDIT

Bilalli pas humbjes në rrethin e parë, hedh akuza për blerje votash

Në emisionin Programi 200 në Alsat M ku të ftuar ishin Teuta Arifi dhe Bilall Kasami, u ashpërsua kandidati i Lëvizjes Besa duke i...

Teuta Arifi në “200: Jostabilitetin e tij politik dhe prapavijat Kasami i ka dëshmuar me kohë

Kandidatja e BDI-së për komunën  e Tetovës në debatin për fushatën zgjedhor në emisionin 200 ka theksuar se ka punuar fort me pushetin për...

Bilall Kasami shfaqet shumë i mllefosur, thekson se ua dëshiron të keqen tetovarëve

Sonte në Alsat M më saktësisht në Programin 200 ishin të pranishëm kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi dhe kryetari i L. BESA, Bilall Kasami. Kasami...

Menduh Thaçi: Koalicioni tregoi rezultat të mirë në këto zgjedhje, mbi 100 mijë vota kundër opozitës

Sonte në revistën debativ “Click Plus” në TV21, i ftuar është kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi. Ai thotë se koalicioni ka treguar rezultat të...

Kasami shuplakë qytetarëve: Çdo i dyti në Tetovë ndërton pa leje

Sonte në Alsat M në programin 200 ku të ftuar ishin Teuta Arifi dhe kandidati për kryetar të Tetovës Bilall Kasami, ky i fundit...