9.8 C
Skopje

BDI gjelbëron rrjetet sociale

Brenda një minuti ndryshoi gjithçka në rrjetet sociale. Shumë kush menduan se Facebook bëri ndryshim, por ishte ngjyra e gjelbër e BDI-së që ndryshoi edhe mendjet e njerëzve.

Aktivistë, funksioner dhe simpatizant të Ali Ahmetit dhe BDI-së vërshuan Facebookun, Twiterin, Instagramin dhe TikTokin ku ngjyra e fitores së 17 tetorit mbizotroi mbi slloganet e partive tjera.

“Zgjidh jetë, voto blertë” do të jetë edhe fitorja e madhe duke filluar nga Gostivari.

Ndryshe nesër Ali Ahmeti bashkë me Nevzat Bejtën dhe të tjerët do ta nisin karavanin e fitoreve të një pasnjëshme nga Gostivari deri në Likovë e Strugë dhe Dollnen, Zhelinë e Tetovë, Tearcë e Saraj, Çair e Studeniçan, Bervenicë e Vrapiçisht, Bogovinë e Çashkë dhe do ta mbyllin me fitoren e madhe të Uskanës.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Përgjithmonë në zemrat tona miku jonë i madh (Foto)

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së dytë botërore, Senatori Bob Dole. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në Facebook...

AlternAtivA: Kuvendi Qendror i Alternativës vendosi që partia t’i bashkohet qeverisë

Sonte u mbajt mbledhja Kuvendit Qendror të Alternativës. Para fillimit të mbledhjes, kryetari Afrim Gashi edhe një herë i kujtoi 45 viktimat e tragjedisë...

Grubi: I paharruar përjetë kujtimi për bashkëqytetarët tanë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dha marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm për t'i dhënë lamtumirën e...

Ali Ahmeti: Bashkëqytetarët tanë i përcollëm me nderime të larta shtetërore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ishte sot i pranishëm në aeroportin e Shkupit për t'iu dhënë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve të...

Zanetti: Ai meriton gjithçka

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët. “Jam...