7.8 C
Skopje

Ndahen Jason Derulo dhe Jena Frumes

Jason Derulo dhe Jena Frumes janë ndarë.

Sot, Derulo, 32 vjeç, njoftoi se ai dhe e dashura e tij Jena Frumes janë ndarë, gati 4 muaj pasi ish -çifti mirëpritën djalin e tyre Jason King. Të dy filluan lidhjen në Mars 2020.

“Jena dhe unë kemi vendosur të ndahemi”, tha Derulo në Twitter. “Ajo është një nënë e mahnitshme, por ne mendojmë se të qenit të ndarë në këtë kohë do të na lejojë të jemi versionet më të mira të vetes sonë dhe prindërit më të mirë që mund të jemi.”

“Ju lutemi respektoni privatësinë tonë në këtë kohë,” përfundoi ai shkrimin e tij.

Frumes, 28 vjeç dhe Derulo, të cilët kanë lindur në te njëjtën datë, festuan ditëlindjet e tyre në Aspen, Colorado vetëm 1 ditë më parë dhe Frumes që ndau një postim të ëmbël për këngëtarin.

“E bekuar të ndaj të njëjtën ditë të lindjes me të dashurin tim. Ju jeni njeriu më i pashëm, punëtor, i talentuar, i dashur ndonjëherë”, shkroi modelja për Derulon të Mërkurën. “Ti më bën vërtet mirë dhe unë jam shumë mirënjohëse për dashurinë që ndajmë. Ti dhe mini -ja jonë më bëjnë vajzën më të lumtur në botë dhe mezi pres të bëj më shumë kujtime me ju djema.”

Ajo e fshiu këtë postim.

TË FUNDIT

Llotaria e Maqedonisë: Bonus lojë për online pjesëmarrësit të loto 7 dhe xhoker

Llotaria shtetërore me kënaqësi ju paralajmëron lojën e re për argëtim dhe fitime , kësaj here në cilasinë e bonusit për pjesëmarrësit e lojave...

Deputetja e LSDM-s: Arsovska posedon shtetësi bullgare (VIDEO)

Sllavjanka Petrovska, deputete e LSDM-së sot pohoi se kandidatja “e pavarur” për qytetin e Shkupit Danella Arsovska, përpos se posedon pasaportë të Maqedonisë, ajo...

Alternativa vendos: Nuk e mbështesin Lëvizjen Besa në Tetovë dhe Zhelinë

Përmes një kumtesë për media, partia Alternativa edhe zyrtarisht kumtoi qëndrimin e saj në lidhje me mbështetjen ose jo të Lëvizjes Besa në raundin...

Vota për Danellën është votë për Gruevskin

Danella Arsovska, kandidate për qytetin e Shkupit është vegla e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. Mickoski më së miri e ka përdorur Danellën duke aluduar se...

Prokuroria Publike do të shqyrton tenderat e dyshimta prej 9 milion euro të Taravarit

Një skandal i madh po trondit komunën e Gostivarit me në krye Arben Taravarin. Tendera korruptive me vlerë 9 milion euro të gjitha të...