3.8 C
Skopje

Real Madridi vihet pas mbrojtësit të Liverpooli

Gjiganti spanjoll po mendon të përforcojë repartin e mbrojtjes.

Real Madridi është duke menduar të transferojë një mbrojtës të djathtë edicionin e ardhshëm, transmeton lajmi.net.

Sipas ‘El Nacional’, klubi nga Spanja ka shprehur interesim për futbollistin e Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold.

Megjithatë, Arnold konsiderohet si i pashitshëm nga “The Reds”, pasi ka kontratë të vlefshme deri në vitin 2025.

Mbrojtësi këtë edicion ka zhvilluar pesë ndeshje me ekipin në të gjitha gart, duke realizuar tre gola.

Çmimi i tij në treg llogaritet të jetë mbi 75 milionë euro, dhe mbetet të shihet nëse ‘Los Blancos’ do arrijnë ta transferojnë verën e ardhshme.

TË FUNDIT

Bilalli pas humbjes në rrethin e parë, hedh akuza për blerje votash

Në emisionin Programi 200 në Alsat M ku të ftuar ishin Teuta Arifi dhe Bilall Kasami, u ashpërsua kandidati i Lëvizjes Besa duke i...

Teuta Arifi në “200: Jostabilitetin e tij politik dhe prapavijat Kasami i ka dëshmuar me kohë

Kandidatja e BDI-së për komunën  e Tetovës në debatin për fushatën zgjedhor në emisionin 200 ka theksuar se ka punuar fort me pushetin për...

Bilall Kasami shfaqet shumë i mllefosur, thekson se ua dëshiron të keqen tetovarëve

Sonte në Alsat M më saktësisht në Programin 200 ishin të pranishëm kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi dhe kryetari i L. BESA, Bilall Kasami. Kasami...

Menduh Thaçi: Koalicioni tregoi rezultat të mirë në këto zgjedhje, mbi 100 mijë vota kundër opozitës

Sonte në revistën debativ “Click Plus” në TV21, i ftuar është kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi. Ai thotë se koalicioni ka treguar rezultat të...

Kasami shuplakë qytetarëve: Çdo i dyti në Tetovë ndërton pa leje

Sonte në Alsat M në programin 200 ku të ftuar ishin Teuta Arifi dhe kandidati për kryetar të Tetovës Bilall Kasami, ky i fundit...