7.8 C
Skopje

Besart Berisha: Në Prishtinë nuk kam ardhur për para

Besart Berisha ka mbajtur një konferencë për media gjatë prezantimit të tij te FC Prishtina.

Golashënuesi më i mirë në Australi ka thënë se te skuadra kosovare nuk ka ardhur për para.

“Nuk ka qenë puna financiare. Unë këtu kam ardhur që të luaj, t’i ndihmoj lojtarët e rinj”, ka thënë Besarti.

“Fillimisht dua që të fitoj dhe të shënoj gola, kjo është puna ime”, tha ndër të tjerash Berisha.

“Dua që të fitoj përsëri titullin, unë do të jap maksimumin, Kam respekt për ligën dhe lojtarët që luajnë këtu. Unë nuk dua të tregoj që kam përvojë më shumë, dua të jap maksimumin”, tha ndër të tjerash futbollisti i Prishtinës.

FC Prishtina fitoi një “ankand” për futbollistin kosovar kundrejt FC Ballkanit.

TË FUNDIT

Teuta Arifi në “200: Kemi siguruar ujë për çdo lagje, bëni dallimin që para 8 viteve dhe sot

Në emisionin debativ 200 në Alsat, kandidatja e BDI-së për komunën e Tetovës, Teuta Arifi ka theksuar se ka zgjedhur problemin me ujin e...

Llotaria e Maqedonisë: Bonus lojë për online pjesëmarrësit të loto 7 dhe xhoker

Llotaria shtetërore me kënaqësi ju paralajmëron lojën e re për argëtim dhe fitime , kësaj here në cilasinë e bonusit për pjesëmarrësit e lojave...

Deputetja e LSDM-s: Arsovska posedon shtetësi bullgare (VIDEO)

Sllavjanka Petrovska, deputete e LSDM-së sot pohoi se kandidatja “e pavarur” për qytetin e Shkupit Danella Arsovska, përpos se posedon pasaportë të Maqedonisë, ajo...

Alternativa vendos: Nuk e mbështesin Lëvizjen Besa në Tetovë dhe Zhelinë

Përmes një kumtesë për media, partia Alternativa edhe zyrtarisht kumtoi qëndrimin e saj në lidhje me mbështetjen ose jo të Lëvizjes Besa në raundin...

Vota për Danellën është votë për Gruevskin

Danella Arsovska, kandidate për qytetin e Shkupit është vegla e ish-kryeministrit Nikolla Gruevski. Mickoski më së miri e ka përdorur Danellën duke aluduar se...