0.8 C
Skopje

Real Madridi prezanton fanellat e treta për edicionin e ri

Ka filluar edicioni i ri, por vetëm tani Real Madridi ka prezantuar fanellat e reja.

Në fakt “Los Blancos” kanë prezantuar fanellat e para dhe të dyta, por sot ka ardhur prezantimi i fanellës së tretë.

Fanella e tretë është ngjyrë e gjelbër derisa jaka e rrumbullaket është me të zeza e vijat në krah me të bardha.

Kjo fanellë është prodhuar nga gjiganti i veshmbathjeve sportive “Adidas” që është edhe sponsori i Real Madridit.

Fanella e re e Realit është pritur shumë mirë nga tifozët madrilen në rrjetet sociale, derisa ajo tanimë ka dalë në shitje.

TË FUNDIT

RMV me Qeveri të re / Kovaçevski kryeministër, Grubi zëvendëskryeministër i parë

Në KUvendin e Maqedonisë së Verut është zgjedhur Qeveria e re. Nga gjithsej 118 deputetë të pranishëm në sallë, kanë votuar 108. Prej tyre 62...

Arbër Ademi replikë Ziadin Selës: Nuk mund ta mposhtni Ali Ahmetin, jeni humbës në çdo cikël zgjedhor

Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Arbër Ademi ka replikuar kundër Ziadin Selës duke i thënë se ai duhet të kërkojë përgjegjësi për dështimin...

Vjollca Ademi replikë Ilire Dautit: A ndjeheni mirë që partneri juaj Apasievi nuk ju lejon të flisni shqip?

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet...

Vjollca Ademi: BDI gjithmonë punon në përmirësimin e pozitës së gruas

Ndaj deputetes opozitare Ilire Dauti ka reaguar deputetja e BDI-së, Vjollca Ademi. Ajo ftoi ASh-në që të shoh gabimet e veta, duke ia kujtuar koalicionet...

Vjollca Ademi ia përplas në fytyrë Ilire Dautit: Nuk keni kredibilitet të flisni, nga 80 mijë vota mbetët me 40 mijë

Gjatë debatit për zgjedhjen e Qeverisë së re, deputetja e ASH-së Ilire Dauti, ka akuzuar BDI-në për varfërimin e qytetarëve dhe largimin e përditshëm...