9.8 C
Skopje

Komuna e Strugës: Përfundon asfaltimi i rrugës që lidh fshatrat Dollogozhdë dhe Zhepin

Është përfunduar asfaltimi i një nga rrugëve kryesore, rrugë kjo e cila i lidh fshatrat Dollogozhdë dhe Zhepin. Nëpërmjet Facebookut Komuna e Strugës ka bërë të ditur se është duke vijuar realizimi i projektve infrastrukturore.

Vijohet me realizimin e projekteve infrastrukturore.

U përfundua asfaltimi i një nga rrugëve kryesore që lidh fshatrat Dollogozhdë dhe Zhepin.

Si një nga investimet më të rëndësishëm për këtë lokalitet, kjo rrugë që do të mundësoje qasje më të lehtë dhe më të sigurtë si për banorët ashtu edhe vizitorët e atij rajoni.

TË FUNDIT

Ali Ahmeti: Përgjithmonë në zemrat tona miku jonë i madh (Foto)

Ka ndërruar jetë veterani i luftës së dytë botërore, Senatori Bob Dole. Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka shkruar në Facebook...

AlternAtivA: Kuvendi Qendror i Alternativës vendosi që partia t’i bashkohet qeverisë

Sonte u mbajt mbledhja Kuvendit Qendror të Alternativës. Para fillimit të mbledhjes, kryetari Afrim Gashi edhe një herë i kujtoi 45 viktimat e tragjedisë...

Grubi: I paharruar përjetë kujtimi për bashkëqytetarët tanë

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem politik dha marrëdhënie ndërmjet bashkësive, Artan Grubi, sot ka qenë i pranishëm për t'i dhënë lamtumirën e...

Ali Ahmeti: Bashkëqytetarët tanë i përcollëm me nderime të larta shtetërore

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ishte sot i pranishëm në aeroportin e Shkupit për t'iu dhënë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve të...

Zanetti: Ai meriton gjithçka

Zëvendës presidenti i Interit, Javier Zanetti, në intervistën e tij për ESPN , foli edhe për momentin kur Messi u afrua fuqishëm nga Nerazzurrët. “Jam...