3.8 C
Skopje

Arifi: Filloi bekatonizimi i rrugicës në fshatin Sllupçan

Edhe një projekt i nisur nga kryetari i Komunës së Likovës, Erkan Arifi. Ka filluar të punohet në fshatin Sllupçan për bekatonizimin e rrugicës tek familja Qazimi dhe Sadiku.

“Mirëmëngjesi

Filluan punimet për bekatonizimin e rrugicës tek familja Qazimi dhe Sadiku në f. Sllupçan”, shkruan Arifi në Facebook.

Çdo lagjeje dhe rrugice po i jepet pamje më e mirë dhe po investohet në infrastrukturë moderne.

#BashkëGjithmonMundemiEdheMëShumë

TË FUNDIT

Zejdi: Nisma për rrëzimin e Qeverisë ishte aventurë e keqe politike

–Konsideroj se ishte aventurë e keqe politike gjithë ajo nismë për rrëzimin e Qeverisë, kështu e komentoi fillimisht deputeti i Alternativës sonte në ClickPlus...

Nënkryetar i Parlamentit? Zejdi në Click plus: Do të diskutohet brenda deputetëve tanë

Deputeti i Alternativës, Skender Rexhepi-Zejd në ClickPlus në TV21 tha se Alternativa do të emërojë një nënkryetar të Kuvendit, por që sipas tij ende...

Zejd në Click plus: Në zgjedhje lokale VMRO-së ia pa hajrin vetëm Taravari

Deputeti i Alternativës Skender Rexhepi – Zejdi sonte në emisionin Click Plus në TV 21 tha se në Aleanca për Shqiptarët ia panë hajrin...

Sela thotë se Alternativa nuk ka të drejtë në pushtetin lokal

Pas gjithë asaj që ndodhi me ish-partnerin ë koalicionit të Alenacës, Alternativën, kryetari i ASH ka thënë se tanimë në pushtetin lokal dhe në...

Sela: Kemi rënje të votave, nëse ma kërkojnë dorëheqjen e pranoj

Ziadin Sela ka pranuar se kanë rënje të votave në këto zgjedhje lokale. “Ne si parti kemi rënje të votave dhe këtë nuk mund ta...